Sezeryanla Doğum Yapmak

Sezeryanla Doğum Yapmak

  • Soru: Kadınların doğum yapması ile ilgili bir soru var. Bir kadının doğum yapması mümkün değil, doğum yapamıyor. Biliyorsunuz ki günümüzde artık doğumlar çoğunlukla normal bir şeklide olmuyor ne hikmetse. Doğum yapması normal yollardan mümkün gözükmeyen veya zor doğum yapabilecek olan bir kadının ne yapması gerekir?
  • Cevap: Doktorlar tarafından müdahale edilerek o kadının karnı yarılarak yani sezaryenle doğum sağlanarak çocuğu kurtarabilirler, caizdir. Çünkü bir can kurtarıyorsun. Hatta iki can kurtarıyorsun. Hem ananın canı tehlikede hem de çocuğun hayatı tehlikede. Bundan dolayı caizdir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

 
stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet uk stone island outlet uk stone island outlet uk stone island outlet uk stone island outlet uk max maillots max maillots max maillots max maillots max maillots peuterey outlet peuterey outlet peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet uk stone island outlet uk stone island outlet uk stone island outlet uk stone island outlet uk moose knuckles moose knuckles sale pop canvas art oil paintings stone island outlet stone island uk stone island outlet stone island outlet 2018
Scroll To Top