Namahremle El Sıkışmak

Namahremle El Sıkışmak

  • Soru: Yabancı kadınlarla el sıkışmak doğru mudur? Artık şunu söylüyorlar: “Günümüzde geniş bir kitlede, büyük bir toplum içinde yaşıyoruz. Ticaret yapıyoruz, resmi görüşmeler yapıyoruz, filanca yere gidiyoruz. Yabancı bir kadınla bu şartlar ne olursa olsun el sıkışmak doğru mudur?
  • Cevap: Hangi şart ile olursa olsun yabancı bir kadının yabancı bir erkekle el sıkışması İslam’da haramdır.  El sıkışmada şehvet olsun olmasın hüküm değişmez. Durum ne olursa olsun bir yabancı erkek bir yabancı kadının elini tutamaz.

  • Soru: Peki bunu yaşlı kadınlar için de söyleyebilir miyiz?
  • Cevap: Şimdi kadın yaşlanmış yetmiş seksen yaşına gelmişse, onlar bunun dışında kalır. 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

 
stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet uk stone island outlet uk stone island outlet uk stone island outlet uk stone island outlet uk max maillots max maillots max maillots max maillots max maillots peuterey outlet peuterey outlet peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet uk stone island outlet uk stone island outlet uk stone island outlet uk stone island outlet uk moose knuckles moose knuckles sale pop canvas art oil paintings stone island outlet stone island uk stone island outlet stone island outlet 2018
Scroll To Top