Kürtaj

Kürtaj

  • Soru: Yine başka önemli bir mevzu, kürtaj. Bu konu hakkında ne söyleyebiliriz. İslam’da kürtaj ile ilgili hükümler nelerdir?
  • Cevap: Ana rahminde olan bir çocuğu mazeretsiz özürsüz almak bir cinayettir. Yani anne karnındaki bir çocuğu keyfi için veya maddi durumdan dolayı “çocuğu besleyemem, çocuk istemiyorum” diyerek bir kadın bu çocuğunu aldırıyorsa o kadın bir cinayet işlemiş olur.

  • Soru: Peki hayati bir durum varsa
  • Cevap: O zaman aldırabilir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

 
stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet uk stone island outlet uk stone island outlet uk stone island outlet uk stone island outlet uk max maillots max maillots max maillots max maillots max maillots peuterey outlet peuterey outlet peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet uk stone island outlet uk stone island outlet uk stone island outlet uk stone island outlet uk moose knuckles moose knuckles sale pop canvas art oil paintings stone island outlet stone island uk stone island outlet stone island outlet 2018
Scroll To Top